Onze Doelpuntenmakers

Hieronder een overzicht van de meest trefzekere spelers van DWS. Dit zijn de scores van de reguliere competitie, via bovenstaand menu vind je de stand van de bekercompetitie.

Stand 8 februari:

NaamTeamPlusTotaalAndere teamsTotaal
Martin KijlstraDWS 4033336
Martinus MeinenDWS 1031031
Justin RichelDWS 8428432
Kurt ElshotDWS 1022426
Merijn RolfDWS 4014014
Etienne NautaDWS 4013013
Yordi de GroothDWS 8313013
Martin WildeboerDWS 2012012
Richard PostemaDWS 4011011
Hugo BareldsDWS 30101020
Thomas SlagerDWS 109211
Martijn van der LaanDWS 10909
John van VeelenDWS 30909
Arjan HeckmannDWS 80808
Bart ter HorstDWS 20707
Roy van der PlasDWS 20707
Stef BoonstraDWS 70707
Jelco HansmaDWS 30639
Rik WilbersDWS 20617
Arjen DoornDWS 30606
Marvin LammertsDWS 81606
Vojta OmamikDWS 82606
Bart RoordaDWS 1051116
Ruud DoornDWS 32505
Eelke PloegDWS 70505
Frans van AkenDWS 20404
Richard VrielingDWS 20404
Marcel KroonDWS 40404
Eibert GeertsDWS 10303
Frank van de KooiDWS 40303
Jaap BoonstraDWS 70303
Lars BaakmanDWS 30202
Tom HaanDWS 70202
Mathijs HeeremaDWS 10101
Paul StoorvogelDWS 10101
Pieter de HaanDWS 10101
Krijn WoltjerDWS 20101
Jochum VerhoefDWS 30101
Rick SalomonsDWS 31101
Lauwrens BoksemDWS 70101
Robert ReindersDWS 70101
Roelof WijtsmaDWS 70101
Rick WeverDWS 80101